Neler Yapıyoruz

Oteller, restoranlar, AVM’ler, inşaat şirketleri, hastane ve üniversitelerdeki hareketli mobilyalar gibi geniş bir ürün gamı ile üstün hizmet anlayışını birleştiriyoruz. İthal veya yerli, iç ve dış mekan mobilyaları, şemsiye ve tente çeşitleriyle hizmet veriyoruz.

Kısaca: Furlab Furniture

Yaratıcı

inovasyon

10 yıldır mobilya sektöründe, iç ve dış mekan mobilyalarının bireysel ve kurumsal satışı konusunda deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz. Furlab Furniture markasını oluşturarak, yeni bir bakış açısı ile yeni bir yola çıktık. Bugüne dek iş ortaklarımızla geliştirdiğimiz işbirliklerimizin de gücüyle birlikte yeni başarılara imza atabilmek için yeniden yapılandık. Şirket merkezimiz ve ürünlerimizi görebileceğiniz Showroom’umuz ile İstanbul Çağlayan mobilyacılar bölgesinde, üstün kalite ve yüksek çeşit seçeneğiyle hızlı bir şekilde hizmet vermeye başladık.

Yeni konsept ve projelerde iş ortaklığı adına birlikte çalışmak için hazırız. Hizmet alanlarımız, oteller, restoranlar, AVM’ler, inşaat şirketleri, hastane ve üniversitelerdeki hareketli mobilyalar gibi geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Ürün grubu olarak dilerseniz ithal, dilerseniz yerli üretim iç ve dış mekan mobilyaları, şemsiye, tente çeşitleriyle satışlarımıza başladık.

Birlikte güzel işler yapabilmek dileklerimizle…